Podziękowania dla gości - jak wybrać odpowiedni upominek?

Podziękowania dla gości - jak wybrać odpowiedni upominek?

Niewielki upominek to świetny sposób, aby podziękować uczestnikom przyjęcia. Niezwykle istotne jest to, aby czuli się dobrze i komfortowo na zorganizowanej przez nas uroczystości. Prezent z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Jak wybrać odpowiedni upominek dla gości? Podpowiadamy!

Jakie upominki dla gości z okazji Chrztu?

W ramach podziękowania za przybycie na Chrzest naszego dziecka, warto wręczyć gościom niewielkie podarunki. Wyrazimy w ten sposób wdzięczność za ich obecność w tym ważnym dniu. Jakie prezenty dla gości idealnie sprawdzą się na Chrzciny Warszawa? Doskonałą propozycją są różnego rodzaju słodkości - czekoladki czy krówki. Świetnym pomysłem są także magnesy na lodówkę ze zdjęciem lub imieniem dziecka oraz datą wydarzenia. Takie urocze prezenty z pewnością zachwycą gości. Pamiętajmy, aby wybierać jasne, pastelowe kolory upominków, które będą nawiązywać do wydarzenia. To idealny sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność na przyjęciu!

Jaki prezent dla gości z okazji Komunii?

W przypadku upominków dla gości z okazji Komunii możemy wręczyć podobne upominki jak z okazji Chrztu. Doskonale sprawdzą się zatem zarówno czekoladki, krówki czy magnesy na lodówkę. Świetnym pomysłem na upominek z okazji Komunii mogą być także świece zapachowe z imieniem dziecka oraz datą wydarzenia. To niezwykle oryginalny pomysł, który z pewnością zainteresuje gości. Obecnie popularne na prezent są również niewielkie miody nektarowe. Podziękowanie w formie słoiczka ze słodkim złotym płynem w środku z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! Wnętrze słoiczka możemy także wypełnić słodkościami, karteczką z podziękowaniami lub woskiem do kominków. Słoiczki można także ozdobić delikatną wstążką, złotą nitką, a także przyczepić karteczkę z podziękowaniem lub datą uroczystości.

Jaki upominek dla gości weselnych?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie. Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za uczestnictwo w przyjęciu weselnym? Wykorzystaj miejsce, w którym odbędzie się uroczystość - być może jest to region, który słynie z czegoś wyjątkowego? Może jest to miejsce znane z pewnych przysmaków bądź trunków? Doskonałym pomysłem dla prezent dla gości mogą być na przykład słoiczek z solą z Kopalni Wieliczka, z lawendą, miodem czy suszonymi ziołami. Świetnym pomysłem na upominek będą także lokalne, niewielkie zestawy alkoholi lub nalewka domowej roboty. Do upominku, w ramach podziękowań możemy dodać karteczkę, w której napiszemy kilka słów od siebie i wyrazimy wdzięczność za uczestnictwo w przyjęciu.